User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Pro Evolution Soccer 2017 - V1 01 00 *2016* [MULTi17-ENG] [REPACK-FITGIRL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  PTMANIAC
Data dodania: 
17-11-2016
Rozmiar: 8.77 GB

Seedów: 115
Peerów: 24
Ukończone: 43772

Pobrany: 229

Kondycja:

Pobierz


producent Konami

wydawca Konami

wydawca PL Techland

13 września 2016 ( światowa data premiery )
15 września 2016 ( data wydania w Polsce )
13 września 2016 ( premiera w USA )
Kolejna odsłona piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer. Tytuł pozwala pokierować rozmaitymi drużynami w ramach kilku trybów single i multiplayer. W produkcji wykorzystano technologię Fox Engine, znaną z dwóch poprzednich odsłon cyklu i Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Alias: PES 2017.

Pro Evolution Soccer 2017 na PC-ty to odpowiedź firmy Konami na grę FIFA 17. Japoński wydawca nie posiada licencji piłkarskiej federacji FIFA, więc większość zawodników i klubów funkcjonuje pod zmyślonymi nazwami, aczkolwiek deweloperzy starali się dokładnie odwzorować wygląd piłkarzy, by nie było problemu z rozpoznaniem mniejszych i większych gwiazd futbolu na murawie. Dodatkowo Konami posiada licencję na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Superpuchar Europy, których nie znajdziemy u konkurencji. Komputerowa wersja Pro Evolution Soccer 2017 pod względem zawartości nie różni się niczym od wydań na pozostałe platformy sprzętowe. Różnic pomiędzy poszczególnymi edycjami należy doszukiwać się w kwestiach technicznych, gdyż projekt w wersjach PC, Xbox One i PS4 jest bardziej rozbudowany niż na past-genach.

Produkcja stara się jak najwierniej odwzorowywać prawdziwe spotkania piłkarskie, aczkolwiek zgodnie z duchem cyklu, zabawa łączy elementy zręcznościowe z odrobiną strategii. Względem odsłony z 2015 roku, w Pro Evolution Soccer 2017 pojawiło się wiele usprawnień. Jednym z nich jest system Precise Pass, odpowiedzialny za zachowanie piłki podczas podań. Wymaga on precyzji oraz wyczucia odpowiedniej pozycji i momentu, w którym najlepiej jest posłać piłkę w stronę kolegi z drużyny. Z kolei Real Touch odtwarza kontrolowanie futbolówki przez rożnych zawodników.

Zmiany związane z samą piłką to nie wszystko, gdyż deweloper wprowadził również nowości w sferze taktycznej. Oprócz możliwości ustawiania zaawansowanej strategii (system zwie się Advanced Instructions), umożliwiono także natychmiastowe zmienianie "nastawienia" drużyny (Total Team Control) pomiędzy ofensywnym a defensywnym. Pozwala to na błyskawiczne dostosowywanie się do zaistniałych sytuacji. Dodatkowo pojawiły się nowe opcje przy rzutach rożnych.

Oczywiście nie zabrakło także Master League, a więc popularnego trybu, w którym rywalizujemy z innymi zespołami o tytuł najlepszej drużyny. Deweloperzy wprowadzili jednak do niego kilka nowości, w tym usprawniony system negocjacji i transferów czy też bardziej zróżnicowany rozwój graczy. Wszystko to uzupełnia zmodernizowany samouczek i rozmaite opcje treningowe, pozwalające podszkolić się zarówno nowym graczom, jak i starym wyjadaczom.

Podobnie jak w zeszłym roku, do produkcji Pro Evolution Soccer 2017 na PC Windows deweloperzy wykorzystali technologię Fox Engine, znaną nie tylko z piłkarskiego cyklu, ale także z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Poprawili jednak model zawodników, oświetlenie, trybuny oraz stadiony. Ponadto pojawiło mnóstwo nowych animacji.

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Grecki, Koreański, Portugalski, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski, Chiński Tradycyjny, Chiński Uproszczony Szwedzki, Turecki, Holenderski, JapońskiRekomendowane: Intel Core i3 530 2.93 GHz/ AMD Phenom II X4 925 2.8 GHz, 2 GB, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 260/Radeon HD 4850 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/(SP1)/8/8.1/10

Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz/AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz, 1 GB, karta grafiki 1 GB GeForce 8800 GT/Radeon X1600 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/(SP1)/8/8.1/10Czas Instalacji: 20-45 Min

Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania - 3.1 GB

1.Pobierz
2.Zainstaluj Grę Z Pliku Setup.Exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(25) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!