User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Unravel Two (ver 1 0 0 47008) *2018* [MULTI-PL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  rutmotors
Data dodania: 
29-06-2022
Rozmiar: 5.75 GB

Seedów: 6
Peerów: 0
Ukończone: 1

Pobrany: ---

Kondycja:

PobierzPremiera Gry: 9 czerwca 2018
Gatunek: Platformowka
Producent: Coldwood Interactive AB
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Tabletka: Build-in CODEXUnravel Two to kooperacyjna platformówka 2.5D. Gracze kierują maskotką stworzoną w całości z grubej włóczki. Podczas zabawy testowana jest zarówno zręczność gracza, jak i jego spryt, dzięki często pojawiającym się pomysłowym wyzwaniom logicznym.
W Unravel Two ponownie kierujemy sympatyczną maskotką, uplecioną w całości z grubej, czerwonej włóczki. Tym razem nie udaje się ona na przygodę samotnie – towarzyszy jej kolega, także z włóczki, ale niebieskiej.
Podczas zabawy bohaterowie przemierzają lokacje zainspirowane prawdziwymi miejscami z krajów skandynawskich, obejmujące zarówno wioski, jak i lasy i wybrzeża prawie nietknięte obecnością człowieka.
Gra ma bardzo oszczędną fabułę. Zamiast rozbudowanego scenariusza i nagłych zwrotów akcji otrzymujemy prostą historię o podróży oraz bohaterach, którzy musza na sobie polegać, aby radzić sobie z przeciwnościami losu.
Pod względem mechaniki wydane na platformę PC, PS4 i XONE Unravel Two to klasyczna platformówka 2.5D. Oznacza to, że choć grafika jest trójwymiarowa, to sama rozgrywka odbywa się w dwóch wymiarach. Typowo zręcznościowe wyzwania urozmaicane są przez elementy logiczne, wymagające wymyślenia sposobu np. na usunięcie przeszkody z naszej drogi. Fakt, że postacie wykonane są z włóczki, odgrywa kluczową rolę w zabawie. Bohaterowie potrafią rozwijać część sznurka i używać go jak liny, by huśtać się na niej lub ciągnąć za sobą niektóre przedmioty. Wszystkim tym rządzi rozbudowany silnik fizyczny.
W porównaniu z pierwszą odsłoną największą zmianą jest dodanie drugiej postaci. Aby osiągnąć sukces, oba ludziki muszą ze sobą ściśle współpracować – np. trzymać koniec włóczki, by towarzysz mógł się po niej wspiąć. Gra pozwala na zabawę kooperacyjną w dwie osoby, ale możemy również bawić się samotnie – w dowolnym miejscu przełączać się między bohaterami, a gdy nie potrzebujemy akurat pomocy towarzysza, możemy po prostu wziąć go na barana i sterować tylko jednym ludzikiem.
Ponadto rozgrywka stała się bardziej dynamiczna. Pojawia się więcej emocjonujących sekwencji. Natomiast konieczność współpracy między postaciami, jak również fakt, że ich włóczki są ze sobą stale powiązane, zapewnia świeżość łamigłówkom.
Unravel Two zachowało jedną z największych zalet pierwszej części, czyli wyśmienitą jakość wykonania. Grafika urzeka ślicznym stylem wizualnym, oferując atrakcyjne lokacje i nietypowy klimat. Do tego dochodzi wpadająca w ucho, klimatyczna ścieżka dźwiękowa.Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Unravel.Two.exe" i wybierz opcję" uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


ScreenyScreen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ?
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(6) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!