User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Pitbull - Sezon 2 (2007)[TVRip XviD] [PL]


Kategoria: Seriale Polskie


Dodał:  PTMANIAC
Data dodania: 
27-06-2016
Rozmiar: 3.51 GB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 139

Kondycja:

Pobierz

[_mt_ofilm]
Akcja rozpoczyna się pół roku po zakończeniu pierwszej serii. Despero, Gebels i Nielat trafiają do Wydziału Walki z Terrorem Kryminalnym KSP. Tam dołączają do kom. Igora Rosłonia, a ich przełożonym nadal jest inspektor Barszczyk, nieudacznik i karierowicz. Zakres pracy sekcji zmienił się, ponieważ policjanci będą prócz zabójstw zajmować się jeszcze dodatkowo walką z gangami i przestępczością zorganizowaną.

Despero zawiera przyjacielską znajomość z homoseksualnym gangsterem Kwadratem, z którym wzajemnie wyświadczają sobie przysługi. Z powodu konfliktu z policjantem z Wydziału Wewnętrznego, któremu zniszczył samochód, ma kłopoty w pracy i w życiu prywatnym. Przez to przygotowania do ślubu z Dżemmą przerywa deportacja dziewczyny do Armenii. Gebels powoli szykuje się do emerytury. Metyl, który po epizodzie pracy u detektywa Ostrowskiego odnalazł się w biznesie, proponuje Gebelsowi posadę w swojej firmie handlującej paliwem. W jednym z kolejnych odcinków Gebels odkrywa, że Metyl związał się z grupą przestępczą kierowaną przez gangstera o pseudonimie Śruba, i doprowadza do aresztowania kolegi. Gebels, wciąż walczący z żoną o prawo do widywania się z dzieckiem, przeżywa załamanie nerwowe w pracy, gdy ustala w śledztwie, że kobieta zgłaszająca zaginięcie swojego syna najprawdopodobniej sama zainspirowała zabójstwo chłopca.

Igor pracuje w terrorze najdłużej z grupy. Jest samotnikiem, ale nagle musi zająć się wychowywaniem Oli nastoletniej córki swojego brata. Brat zabił chłopaka, który zgwałcił Olkę podając jej wcześniej GHB. Po początkowych problemach z nastolatką, stopniowo odnajdują sposób na porozumienie się.

Monika (vel. Władek) trafia do Wydziału z konnych jednostek policji. W pracy najbliżej trzyma się z Nielatem, który, tak jak ona, niedawno sam zaczynał pracę od kompromitujących błędów. Dziewczyna jednak szybko pokazuje swoją wartość jako policjantka: tylko dzięki jej uporowi udaje się odnaleźć sprawców zabójstwa studentki wypchniętej z pociągu. Monika przeżywa załamanie po prowadzonej przez nią sprawie, w której psychopatyczny ojciec podpala się w samochodzie razem z dwójką swoich dzieci. Po tym wydarzeniu dziewczyna chce odejść z Policji. Koledzy z wydziału namawiają ją jednak do wzięcia udziału w jeszcze jednej pozornie banalnej akcji zabezpieczenia w Parolach skradzionej ciężarówki z towarem. Monika zostaje zastrzelona podczas akcji w Parolach, przy wymianie ognia z członkami gangu Śruby. Śmierć dziewczyny najbardziej przeżywa Nielat, który w trakcie dalszego śledztwa wykazuje się brutalnością wobec zatrzymanych gangsterów. Po jednym z przesłuchań, kiedy zatrzymany gangster ląduje w szpitalu, z kłopotów ratuje go Gebels, tuszując fakt pobicia zatrzymanego. Policja postanawia dokonać akcji na Śrubę i jego kamrata, który dawniej działał w Specnazie. Seria druga kończy się nieudaną akcją policji w Magdalence, w której bohaterowie zostają ranni (Gebels i Nielat mają niewielkie rany, Despero został postrzelony w nogę, zaś Igor został obezwładniony granatem odłamkowym). Szczęśliwie dla Sławka okazuje się, że do Polski wróciła Dżemma.

Obsada:
Marcin Dorociński podkomisarz Sławomir Desperski Despero (później komisarz
Andrzej Grabowski starszy aspirant Jacek Goc Gebels (później aspirant sztabowy
Janusz Gajos młodszy aspirant Zbigniew Chyb Benek (seria I)
Paweł Królikowski komisarz Igor Rosłoń (seria II) / Igor Jaworek (seria III)
Rafał Mohr podkomisarz Krzysztof Magiera Nielat (seria I i II)
Krzysztof Stroiński aspirant Mirosław Saniewski Metyl (seria I i II)
Roma Gąsiorowska sierżant Monika Grochowska (seria II)
Weronika Rosati Dżemma
Elena Rutkowska Gala, kobieta Gebelsa (seria II i III)
Michał Kula podinspektor Włodzimierz Barszczyk Barszczu
Joachim Lamża gangster Kmieciak
Janusz Chabior gangster Ciągły (seria I i III)
Włodzimierz Matuszak komendant policji
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(13) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!