User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Wreckfest *2018* v1 0 (Build:20180821, Update5) [x64] [MULTI-PL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  rutmotors
Data dodania: 
20-12-2020
Rozmiar: 12.09 GB

Seedów: 3
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 10

Kondycja:

PobierzWydanie: 14 Czerwca 2018
Gatunek: Wyścigi
Producent: Bugbear Entertainment
Wydawca: THQ Nordic, Nordic Games
Tabletka: build-in (CODEX)Wreckfest to kolejna gra wyścigowa studia Bugbear Entertainment, które stoi za takimi tytułami jak Rally Trophy, Ridge Racer Unbounded oraz FlatOut. Sercem tej produkcji są modele aut produkowanych pod koniec ubiegłego wieku. Rozgrywka nastawiona jest na rywalizację pełną celowych kraks i stłuczek oraz swobodne tuningowanie pojazdów.
Wreckfest czerpie garściami z rozwiązań zastosowanych w serii FlatOut. W tej grze nie liczy się wyłącznie prędkość, ponieważ na torach toczy się ostra walka pomijająca zasady fair play. Możemy przeszkadzać rywalom, spychając ich pojazdy z trasy czy doprowadzając do kolizji, by ostatecznie całkowicie wyeliminować ich z gry. System zniszczeń w realistyczny sposób odwzorowuje zachowanie pojazdów. Prowadząc uszkodzone auto, możemy odczuć problemy z układem sterowania, hamowaniem, pracą silnika itp. Istotnym elementem gry jest możliwość modyfikacji samochodów. Podczas wyścigów zdobywamy kolejne części, dzięki czemu możemy personalizować nie tylko wygląd pojazdów, ale także ich parametry. Każde z aut możemy wyposażyć we wzmocnione zderzaki czy klatki bezpieczeństwa, co zapewni lepszą skuteczność na arenie. Z drugiej strony możemy odciążyć pojazd czy ulepszyć układ paliwowy, by zagwarantować maszynie lepsze osiągi na torze.
Istotnym elementem gry jest możliwość modyfikacji samochodów. Podczas wyścigów zdobywamy kolejne części, dzięki czemu możemy personalizować nie tylko wygląd pojazdów, ale także ich parametry. Każde z aut możemy wyposażyć we wzmocnione zderzaki czy klatki bezpieczeństwa, co zapewni lepszą skuteczność na arenie. Z drugiej strony możemy odciążyć pojazd czy ulepszyć układ paliwowy, by zagwarantować maszynie lepsze osiągi na torze.Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
RAM: 8GB;
HDD: 15GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 970 / Radeon R9 380X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Wreckfest.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Wybór języka w menu gry.

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


ScreenyScreen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ?
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(11) files
Ocena
Tracker
Podobne


Komentarze
emigrant21/12/2020 02.12.26
ile razy bedziecie to samo wrzucali ? Gdzie jest admin tego syfu !
emigrant21/12/2020 02.11.34
*censored* jebane pedały z LGBT wyłaczyły komentarze !
emigrant21/12/2020 02.08.54
Ja Pierdole ! ile razy bedziecie to samo gówno wrzucali ?! najebane tego juz jest w *censored* ! zajmij sie *censored* lepiej czymś lepszym Cieciu malinowy.
Jakiś Admin tego Burdelu istniej w ogóle ? który to sprawdza  ?