User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2018 w Radomiu Polska/Poland


Kategoria: Pozostale


Dodał:  karol1990
Data dodania: 
27-08-2018
Rozmiar: 39.57 MB

Seedów: 3
Peerów: 1
Ukończone: 5

Pobrany: 41

Kondycja:

PobierzJuż 25 i 26 sierpnia br. w Radomiu (42. Baza Lotnictwa Szkolnego, Lotnisko Radom - Sadków) odbędzie się XVI edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018, które doskonale wpisują się w tegoroczne obchody jubileuszu stulecia lotnictwa wojskowego oraz setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dotychczas swój udział w pokazach zadeklarowały 22 państwa, które skierują na radomskie lotnisko swoje zespoły akrobacyjne, solistów i sprzęt. Wśród nich będzie można zobaczyć min. renomowane europejskie zespoły akrobacyjne, takie jak „Frecce Tricolori” z Włoch, „Patrulla Aguila”z Hiszpanii, "Patrouille de Suisse” ze Szwajcarii, „Midnight Hawks” z Finlandii, „Wings of storm” z Chorwacji czy dobrze znanych radomskiej publiczności „Baltic Bees” z Łotwy. Spoza Europy będziemy mogli podziwiać „Royal Jordanian Falcons” z Jordanii czy też pakistańskich pilotów na samolotach JF-17 i Mushack.

Oczywiście nie zabraknie także naszych „Biało-Czerwonych Iskier” i „Orlików”. W Radomiu wystąpi także zespół „Żelazny”. Program dodatkowo zostanie wzbogacony występami solistów takich jak grecki Zeus Demo Team, turecki Solo Türk, czeskie Jas-39 C Gripen, L-159A Alca, Mi-17 oraz Mi-24/35, niemiecki Eurofigther, austriacki SAAB 105, słowacki MiG-29, rumuński Mig-21 LanceR, ukraińskie Su-25 i Su-27. Polskę reprezentować będą Fulcrum Drivers Demo Team z Malborka, Fulcrum Solo Display Team z Mińska Mazowieckiego, F-16 Demo Tiger Team z Krzesin, a także śmigłowce z 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych
z Inowrocławia.

Będziemy także mogli podziwiać skoczków spadochronowych, którzy utworzą kilkudziesięcioosobową swobodnie spadającą formację w barwach narodowych.

Wszystkich atrakcji nie sposób wymienić, a chcemy mieć także coś w zanadrzu, aby mile zaskoczyć naszych widzów.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(7) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze
henryk196727/08/2018 16.26.46
Dziękuję za taki torrent, chętnie obejrzę pokazy niestety do Radomia mam bardzo daleko więc pojechać nie mogę, ale przynajmniej sobie obejrzę jak to wyglądało. Raz jeszcze dziękuję za udostępnienie.