User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Assassins Creed Valhalla Complete [DODI Repack]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  czarny521952
Data dodania: 
15-09-2023
Rozmiar: 77.06 GB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 2

Kondycja:

Pobierz

Assassin's Creed Valhalla Complete [Dodi Repack] to gra bez powodzenia akcji opracowana przez Ubisoft. Ta gra jest osadzona w epoce Wikingów i pozwala graczom na wcielenie roli Eivor, odważnego wojownika z Norwegii, który prowadzi grupę klanów Wikingów do poszukiwania nowego domu w Anglii.

W tym pełnym wydaniu gracze rozpoczną wielką podróż przez piękne i niebezpieczne krajobrazy Anglii, napotykając różne frakcje i postacie historyczne po drodze. Gra oferuje urzekającą historię pełną politycznej intrygi, eksploracji i intensywnych bitew.

Assassin's Creed Valhalla Complete [Dodi Repack] zawiera oszałamiające wizualizacje i rozległy otwarty świat, który jest bogaty w szczegóły i głębokość. Gracze mogą swobodnie eksplorować różne regiony, angażować się w epickie naloty na terytoria wroga oraz budować i ulepszyć swoją osadę, aby rozszerzyć swój wpływ i władzę.

Jako zabójca Eivor może wykorzystać szeroki zakres broni, w tym osie, miecze i ukryte ostrza, aby dyskretnie wyeliminować wrogów lub zaangażować się w zaciekłą walkę. Gra oferuje głęboki system walki, który pozwala graczom wykorzystać różne strategie, umiejętności i umiejętności do pokonania przeciwników.

Ponadto Assassin's Creed Valhalla Complete [Dodi Repack] oferuje różne działania poboczne i mini-gry, takie jak gry wędkarskie, polowanie i picie, które zapewniają graczom możliwość relaksu i zanurzenia się w kulturze Wikingów.

Ogólnie rzecz biorąc, Assassin's Creed Valhalla Complete [Dodi Repack] to ekscytujące i wciągające wrażenia do gier, które łączy historyczną dokładność z angażującą rozgrywką, dzięki czemu jest to konieczna gra dla fanów serii Assassin's Creed lub każdego zainteresowanego historią wikingów i mitologią.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(12) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!