User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Pileggi Nicholas - Chłopcy z Ferajny [Audiobook PL]


Kategoria: Audio-Booki


Dodał:  topp2p
Data dodania: 
28-08-2018
Rozmiar: 745.49 MB

Seedów: 3
Peerów: 1
Ukończone: 439

Pobrany: 78

Kondycja:

Pobierz

...( Opis )...

Prawdziwa historia Henry'ego Hilla, który po latach spędzonych w strukturach mafii, zdradził i wydał swoich przyjaciół, zyskując status świadka koronnego w procesie sądowym. Książka stała się kanwą jednego z najsłynniejszych filmów o mafii w historii kina, uważanego bezspornie za arcydzieło filmografii Martina Scorsese.

"Chłopcy z ferajny" to ociekające autentyzmem i akcją, blisko trzy dekady życia Henry'ego. Żywa, reportażowa narracja, dbałość o szczegóły, a także wypowiedzi prawdziwych bohaterów sprawiają, że książka Pileggiego mocno kontrastuje z epickim stylem i romantycznym wizerunkiem mafii, znanym choćby z klasycznych powieści Mario Puzo.

W "Chłopcach z ferajny" mamy do czynienia z prostą, surową relacją. Bohaterowie pokazani są bez literackiego liftingu; są emocjonalnie niestabilni, moralnie wyjałowieni, żyją w nieustannym pędzie, na skraju, uzależnieni od narkotyków, pieniędzy, przestępstw i łatwego, barwnego życia.

Jeśli nie znacie Państwo historii Henry'ego Hilla, można Wam pozazdrościć wrażeń, które wciąż są przed Wami. Z kolei miłośników filmu czeka odkrycie niepodjętych przez Martina Scorsese wątków.


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 745 MB
czas trwania: 10h 11m 24s
bit rate: 192kbps
rodzaj kompresji: rar
zawartosc uploadu: mp3
wersja jezykowa: PL
czyta: Kamilla Baar, Monika Węgiel, Robert Jarociński
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Haslo: Brak
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(7) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze
Hubert88809/01/2019 18.36.31
Warto . Fajnie sie słucha.