User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Jack Ketchum - Przeprawa (2024) [audiobook PL]


Kategoria: Audio-Booki


Dodał:  feldfebel1
Data dodania: 
24-02-2024
Rozmiar: 363.29 MB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 16

Kondycja:

PobierzPrzeprawa
Długość:3 godziny 17 minut
Autor:Jack Ketchum
Czyta:Janusz Zadura
Kategoria:Sensacja i thriller
wielkość paczki rar: 363 mb
bit rate: 256 kbps
data wydania:2024-02-14
Typ:Audiobook - mp3
Arizona, rok 1848. Rok zakończenia wojny meksykańskiej. Przeznaczenie i pistolety sprawiły, że na swojej drodze w Little Fanny Saloon stanęli: reporter Marion T. Bell i legendarny zwiadowca John Charles Hart.

Miasteczko Gable’s Ferry, słynące z handlu rzecznego powstało niemal z dnia na dzień. Brakuje w nim jedynie kościoła, szkoły i więzienia. Choć niektórzy uważają, że potrzebne byłoby jedynie więzienie. W ciężkim miejscu w czasach bezprawia, któregoś dnia Hart i Bell natkną się na Elenę – młodą i ciężko ranną Meksykanę.

Naga kobieta opowiada im o porwaniu i niewoli, której ona i jej siostra doświadczyły z rąk hermanas de lupo – złowrogich Sióstr Balenzura i ich poplecznika – Paddy’ego Ryana. Wszystko to wydarzyło się w obozie niewolników, po drugiej stronie rzeki nazywanej Garanta del Diablo – Usta Diabła.

Minęło zaledwie trzysta lat od czasów Corteza. Trzysta lat od chwili, gdy Starzy Bogowie Meksyku byli w pełnym i przerażającym rozkwicie: Tezcalipoca – bóg księżyca i nocy; Tlazolteotl – pożeracz plugastwa czy Xipe – władca obdartych ze skóry.

Krew zamiast deszczu. Krew w nagrodę.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(7) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!