User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Factorio *2016* - V0 16 51 [MULTi21-PL] [EXE] [WINDOWS, LINUX, MAC]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  kori
Data dodania: 
02-09-2018
Rozmiar: 2.40 GB

Seedów: 4
Peerów: 2
Ukończone: 25

Pobrany: 41

Kondycja:

Pobierz

...( INFO )...

Wydanie GOG: Kwiecień 2018
Premiera Gry: 25 Lutego 2016 - 16 Kwietnia 2018 (Update V0.16.51
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, Indie
Producent: Wube Software
Wydawca: Wube Software

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, , Szwedzki, Duński, Fiński, Kataloński, Chiński Tradycyjny, Koreański, Japoński, Turecki, Holenderski, Węgierski, Rumuński, Ukraiński, Rosyjski, Czeski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V0.16.51


...( Opis )...

Factorio to niezależna strategia ekonomiczna, w której zajmujemy się budowaniem fabryk i ich zarządzaniem. Tytuł został stworzony przez dwóch programistów z Czech działających pod szyldem Wube Software, którzy od zawsze uwielbiali produkcje typu Transport Tycoon, Civilization czy też SimCity, będące wzorem dla ich własnej gry. Projekt został sfinansowany w serwisie Indiegogo w 2013 roku, a niedługo potem do sprzedaży trafiła grywalna wersja alfa.

W Factorio naszym głównym zadaniem jest budowanie fabryk i zarządzanie nimi na niebezpiecznej obcej planecie. Musimy więc troszczyć się o surowce niezbędne do stawiania kolejnych budowli, a także dbać o optymalizację ciągów produkcyjnych, m.in. przez wprowadzenie nowych technologii, wynajdowanych w centrach badawczych czy stałe usprawnianie metod dostarczania towarów do miejsca ich przetwarzania. Oprócz tego wszystkiego, trzeba także dbać o bezpieczeństwo fabryk, które są atakowane przez rdzennych mieszkańców planety ? w związku z tym stawiamy mury i wieżyczki obronne; możemy też sami nękać gniazda wrogiej nam fauny.

Akcję w Factorio obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko ponad głową naszego bohatera. Zabawa odbywa się zarówno w kampanii i w trybie wolnej gry, a twórcy przygotowali różne poziomy trudności. Fabryki to nie tylko same budynki, ale także wyposażenie (maszyny, roboty, laboratorium), broń (miotacze ognia, wyrzutnie rakiet, miny) oraz system transportowy, służący do dostarczania wyprodukowanych części w odpowiednie miejsca. W Factorio nie zabrakło również edytora map oraz wsparcia dla fanowskich modyfikacji.

Factorio stworzone zostało w prostym, dwuwymiarowym stylu graficznym, opartym na popularnych w latach 90. sprite?ach. W efekcie szarobura oprawa graficzna jest dość uboga.

...( DANE TECH )...

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10, 8, 7, Vista, XP. (64 Bit)
Procesor: Dual core 1.5Ghz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: 512MB Video Memory
Miejsce na dysku: 512 MB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - [Oryginalny obrazek]
[Oryginalny obrazek]
2. DirectX - [Oryginalny obrazek]
[Oryginalny obrazek]
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(3) files
Ocena
Tracker
Podobne


Komentarze
rysiekr3415/08/2022 06.40.42
Dziękuje