User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Assassins Creed Valhalla Complete 2023 [DODI Repack]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  Obivalion
Data dodania: 
31-07-2023
Rozmiar: 77.05 GB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 5

Kondycja:

Pobierz

Assassin's Creed Valhalla Complete 2023 [Dodi Repack] to gra wideo zupełnie akcji w epoce Wikingów. Ta odsłona serii Assassin's Creed, opracowana przez Ubisoft Montreal i opublikowaną przez Ubisoft, oferuje graczom wciągające doświadczenie, gdy podróżują przez rozległe krajobrazy średniowiecznej Anglii, Norwegii i innych historycznych lokalizacji.

W Assassin's Creed Valhalla gracze wcielają się w rolę Eivor, przerażającego Viking Raider, ponieważ prowadzą swój klan do pokonania nowych ziem i budowy osad. Poprzez fascynującą narrację gracze będą poruszać się w moralnie złożonym świecie, dokonując wyborów, które kształtują przeznaczenie swojego klanu i ziemi, którą zamieszkują.

Gra łączy elementy Stealth, Combat, Exploration i Role, zapewniając graczom szereg opcji rozgrywki, które pasują do ich stylu gry. Gracze mogą angażować się w intensywne walki na miecze, wykorzystywać ukrytą taktykę do infiltracji obozów wroga lub wyruszyć w epickie bitwy morskie, gdy dowodzą długotrwałym wikingiem.

Dzięki oszałamiającej grafice, realistycznych środowiskach i urzekającej fabule Assassin's Creed Valhalla zanurza graczy w bogatym i brutalnym świecie Warriors Viking. Ponadto pełna edycja 2023 obejmuje wszystkie wcześniej wydane DLC, zapewniając graczom jeszcze więcej treści do odkrywania i cieszenia się.

Zbierz więc swój klan, ostrzyj osie i wyrusz na niezapomnianą odyssey Viking w Assassin's Creed Valhalla Complete 2023 [Dodi Repack].
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(12) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!