User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


ABELSSOFT SSD FRESH 2018 7 42 BUILD 150 [MULTI-PL]


Kategoria: Windows


Dodał:  andrzej559
Data dodania: 
21-09-2018
Rozmiar: 3.60 MB

Seedów: 8
Peerów: 0
Ukończone: 233

Pobrany: 47

Kondycja:

Pobierz

==================
...::: INFO :::...
==================


SSD Fresh to narzędzie stworzone z myślą o posiadaczach dysków SSD. Pozwala ono dostosować ustawienia nośnika do pracy z systemem Windows, a także zwiększyć jego żywotność i szybkość pracy.

Program rozwijany jest od kilku lat i cieszy się opinią jednego z najlepszych rozwiązań tego typu. Z jego poziomu przeprowadzić można optymalizację dysku SSD, obejmującą m.in. wyłączenie systemowej funkcji indeksowania plików oraz defragmentacji woluminów, dezaktywowanie mechanizmu Timestamp (przechowywanie INFOrmacji o czasie dostępu do plików), Prefech (wczytywanie często używanych aplikacji do pamięci RAM) oraz rejestrowania zdarzeń systemowych.

Ponadto SSD Fresh dostarcza szczegółowych INFOrmacji o dysku oraz pozwala uzyskać dostęp do danych S.M.A.R.T. Korzystając ograniczymy ilość zbędnych operacji zapisu, które to przełożyć się mogą na wzrost wydajności pracy dysku oraz zwiększenie jego żywotności.

System operacyjny:
Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7.

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 3.41 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + pacth
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(5) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze
mastek10/03/2019 06.48.07
Tak naprawdę to ten program nie robi NIC poza wł/wył paru funkcji jak indeksowanie czy defragmentacja i popatrzenie na wykres pracy dysku.Śmieć pytający cały czas czy wspomożesz projekt hehe