User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Pitbull - Sezon 1 (2005)[TVRip XviD] [PL][


Kategoria: Seriale Polskie


Dodał:  PTMANIAC
Data dodania: 
27-06-2016
Rozmiar: 1.46 GB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 176

Kondycja:

Pobierz

[_mt_ofilm]
Despero, Gebels, Benek i Metyl to policjanci z Wydziału ds. Zabójstw Komendy Stołecznej Policji, podkomendni mł. insp. Włodzimierza Barszczyka, krętacza, nieudacznika i karierowicza. Do ich grupy trafia młody policjant z Dworca Centralnego, podkom. Krzysztof Magiera, syn gwiazdora filmowego, zaprotegowany do pracy przez ojca. Ze względu na swój wiek i niezbyt duże obejście się w pracy otrzymuje od kolegów pseudonim Nielat. Chłopak nie radzi sobie z własnym życiem, a praca w policji ma być dla niego próbą m.in. wyjścia z nałogu narkotykowego. Nielat popełnia wiele błędów w nowej rzeczywistości, jednak mimo blokad psychicznych i nieprawego postępowania stara się ile może by zmienić swe życie na lepsze.

Podkom. Sławomir Despero Desperski ma problemy w życiu osobistym. Nie może znaleźć sobie kobiety, a nawet mieszkania, więc śpi na komendzie. Od 4 lat bezskutecznie prowadzi sprawę ormiańskiego gangstera Saida, poszukiwanego wieloma listami gończymi w całej Europie. Said terroryzował mieszkających w Warszawie nielegalnych emigrantów ormiańskich, jest też odpowiedzialny za zlecenie wielu zabójstw. Bohaterowie przy pomocy Wora, bandyckiego sędziego rosyjskiej mafii, któremu to Said naraził się, ustalają, że w Polsce mieszka córka Saida, o imieniu Dżemma. Despero, wiedząc, że ojciec ma odwiedzić dziewczynę, decyduje się ją uwieść. Nieoczekiwanie dla niego związek uczuciowy z Dżemmą okaże się bardzo poważny. W końcu po wielu próbach Sławek zdobywa mieszkanie i wprowadza się do niego z Dżemmą. Ich miłość zaczyna kwitnąć.

Kierownikiem sekcji jest st. asp. Jacek Gebels Goc, prawy, emocjonalny i nieprzekupny gliniarz. Wsławił się odmową przyjęcia 3 milionów dolarów łapówki. Czasem, by wtopić się w przestępczy światek, Gebels współpracuje z różnymi bandytami, głównie z zaprzyjaźnionym z ekipą mokotowskim gangsterem Kmieciakiem, który dostarcza mu informacje. Gebels ma problemy z byłą żoną, która zamierza pozbawić go praw do opieki nad ich małoletnim synem. Głównym powodem tego są bardzo niskie zarobki Gebelsa, za które ciężko mu jest się utrzymać i płacić alimenty. Po wytoczeniu mu sprawy w sądzie policjant robi wszystko, aby sąd pozwolił mu zająć się synem, nawet biorąc łapówkę od złapanego ochroniarza Saida  Zoro, a także remontując mieszkanie Kmieciaka. Nielat, który podłożył kamerę w jego samochodzie, namówił go na odmówienie przyjęcia łapówki, co skutkuje awansem Gebelsa na aspiranta sztabowego i otrzymanie dodatkowej, aczkolwiek niedużej nagrody pieniężnej.

Asp. Mirosław Metyl Saniewski to inteligentny i bystry policjant, rozwodnik, aktualnie żyjący z konkubiną Krystyną, z którą spodziewa się córki. Mimo licznych sukcesów na koncie jest nałogowym alkoholikiem, czemu zawdzięcza swoją niechlubną ksywkę. Pije w pracy duże ilości wódki, przez którą ma kłopoty z trzustką i świadomością. Mimo zaszycia się, Krystyna postanawia z nim zerwać, zaś Metyl przenosi się z powrotem do byłej żony. Krótko później odchodzi od niej. Pewnego wieczoru wraca do konkubiny i strzela do niej pod wpływem alkoholu. Ciężarna kobieta mimo postrzału szczęśliwie przeżyła incydent, ale za ten wybryk Metyl jest w końcu zmuszony odejść z pracy.

Najstarszy i najlepiej strzelający z ekipy mł. asp. Zbigniew Benek Chyb szykuje się do przejścia na emeryturę. Jest samotny, ma chorobę wieńcową i przez nią poważne problemy zdrowotne, więc perspektywa odejścia z pracy przeraża go. Benek również stara się dociągnąć do końca, jednak choroba zwykle bierze nad nim górę. Próbuje spotykać się z lekarką pogotowia, ale ten związek nie ma przyszłości. Zagrożenie utratą pracy przychodzi, gdy podczas ćwiczeń na strzelnicy chwyta go ból w sercu, przez który Benek omal co nie zastrzelił Gebelsa. W czasie zasadzki na Saida, Benek umiera na zawał serca i przypadkowo zabija Wora. Ormiańskiego gangstera łapie Nielat, który od tego momentu zdobywa zaufanie kolegów. Także dla niego ten sukces jest początkiem drogi do zmian na lepsze w życiu.

Po złapaniu Saida władze policji dokonują reorganizacji w pracy Komendy Stołecznej. Oficjalnie z powodu spadku przestępczości w mieście, Wydział ds. Zabójstw zostaje rozwiązany. Dodatkowo rozwiązał się problem Gebelsa  częściowo zachował swe prawo do opieki nad synem, jednak jest w stanie widywać się z nim tylko na weekendy.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(6) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!