User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Farming Simulator 19 v1 7 1 0 ElAmigos


Kategoria: Gry PC


Dodał:  luki1965
Data dodania: 
11-01-2024
Rozmiar: 8.91 GB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 1

Kondycja:

Pobierz

Farming Simulator 19 V1.7.1.0 Elamigos to wciągająca i realistyczna gra symulacyjna rolnicza, która pozwala graczom doświadczyć radości i wyzwań związanych z prowadzeniem własnej wirtualnej farmy. Opracowana przez Giants Software, ta najnowsza część popularnej serii Farming Simulator oferuje ekspansywne środowisko w otwartym świecie pełnym niekończących się możliwości.

W Farming Simulator 19 gracze podejmują rolę współczesnego rolnika i mogą odkrywać rozległy i szczegółowy krajobraz, w którym muszą uprawiać uprawy, mają tendencję do hodowli i zarządzać różnymi zadaniami rolnymi. Od sadzenia i zbierania upraw, takich jak pszenica, kukurydza i rzepak, po opiekę nad zwierzętami, takimi jak krowy, świnie i kurczaki, gra oferuje kompleksowe doświadczenie rolnicze.

Dzięki ulepszonej grafice i ulepszonej mechanice rozgrywki, Farming Simulator 19 zapewnia oszałamiające wizualizacje i wysoce realistyczne środowisko rolnicze. Gracze będą mieli dostęp do szerokiej gamy pojazdów i maszyn rolniczych, w tym kultowych marek, takich jak John Deere, Case IH, New Holland i wiele innych. Pojazdy te mogą być używane do orki, siewu nasion i transportu towarów, między innymi.

Gra zawiera różne tryby gry, w tym tryb kariery dla jednego gracza, w którym gracze mogą wyruszyć w podróż rolniczą, budować i rozszerzyć swoją farmę oraz wypełnić misje, aby zarobić pieniądze. Ponadto tryb wieloosobowy pozwala graczom łączyć się online i współpracować z przyjaciółmi lub innymi graczami, aby wspólnie walczyć z wyzwaniami rolnymi.

Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą rolnictwa, czy po prostu lubisz gry symulacyjne, Symulator Farming 19 V1.7.1.0 Elamigos oferuje wysoce wciągające i satysfakcjonujące doświadczenie, w którym możesz sprawdzić swoje umiejętności jako wirtualny rolnik. Zanurz się w świecie rolnictwa, pokonaj wyzwania związane z rolnictwem i sprawdź, czy masz to, czego potrzeba, aby kultywować udaną i dobrze prosperującą farmę.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(4) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!