User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Pro Evolution Soccer 2015 *2014* [ENG] [DVD9] [RELOADED] [ ISO]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  PTMANIAC
Data dodania: 
09-06-2016
Rozmiar: 5.97 GB

Seedów: 102
Peerów: 2
Ukończone: 6234

Pobrany: 194

Kondycja:

PobierzPlatforma: PC
Producent: Konami
Wydawca: Konami
Wydawca PL : CDP.pl / CD Projekt


Premiera

✓ 13 listopada 2014 ( światowa data premiery )
✓ 13 listopada 2014 ( data wydania w Polsce )
✓ 13 listopada 2014 ( premiera w USA )


Gatunek: sportowe, piłka nożna, multiplayer, na 2 osoby


Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
Nośnik: 1 DVD

Wersja językowa: Polska i AngielskaKolejna odsłona popularnej sportowej serii firmy Konami, w której otrzymujemy możliwość pokierowania drużynami piłkarskimi z całego świata. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole ósmej generacji. Twórcy przygotowali różne tryby single oraz multiplayer. Alias: World Soccer: Winning Eleven 2015, PES 2015.

Pro Evolution Soccer 2015 to kolejna odsłona piłkarskiej serii autorstwa firmy Konami. Jest to także pierwsza część dedykowana konsolom ósmej generacji. Tytuł został stworzony w oparciu o technologię Fox Engine i umożliwia rozgrywki w trybach single i multiplayer.

Edycja ta wprowadza szereg innowacji, dzięki dostępności gry na PlayStation 4 i Xboksie One. Twórcy w końcu mogli wykorzystać pełnię możliwości swojego silnika, oferując szereg zmian i usprawnień. Przede wszystkim znacznie ulepszono sztuczną inteligencję sportowców. Przeciwnicy lepiej reagują na zaistniałą sytuację i uczą się naszych zagrywek, a kompani z drużyny starają się wspomagać nas w działaniach i dostosowywać do strategii, nawet będąc na drugim końcu boiska. Dzięki temu jeszcze bardziej przypominają oni swoich rzeczywistych odpowiedników. Na wrażenia płynące z rozgrywki wpływa także klimat panujący na wirtualnym stadionie, tworzony przez zachowania kibiców, którzy także doczekali się kilku ulepszeń. Reakcje tłumu są teraz kompleksowe i widowiskowe.

Nie zabrakło również szeregu poprawek mechaniki rozgrywki. W PES 2015 znajdziemy zupełnie nowy system oddawania strzałów, jak również ulepszony mechanizm wykonywania podań prostopadłych, finalizujących atak. Twórcy ulepszyli także grę bramkarzy, jak również poczynili wiele poprawek w kwestii zachowania zawodników podczas pojedynków z innymi graczami oraz sprintu.

Kolejną nowością jest myClub - znaczne rozszerzenie znanego już systemu Master League Online, upodabniającego go do trybu FIFA Ultimate Team. Opcja ta pozwala na zakup nowych menedżerów oraz piłkarzy za zdobyte podczas zabawy (lub w ramach mikrotransakcji) punkty GP. Ulubionych piłkarzy kupuje się, wybierając ich nazwisko z listy, a następnie wykorzystuje w rozgrywkach single i multiplayer. Oprócz tego nie zabrakło również cotygodniowych aktualizacji składów oraz transferów w wybranych piłkarskich ligach świata (włoska, brazylijska, francuska, hiszpańska, angielska). Regularnym zmianom ulegają również statystyki poszczególnych piłkarzy, w zależności od ich osiągnięć na murawie.

Deweloperzy wprowadzili również zmiany w oprawie graficznej. Twórcy zatroszczyli się m.in. o nowy system oświetlenia oraz rozbudowany silnik fizyczny. Piłkarze wyglądają zdecydowanie lepiej, niż w odsłonie z 2013 roku, a ich ruchy są płynne i realistyczne, dokładnie odpowiadając sytuacji, w jakiej znajduje się zawodnik.

INFO O GRZE:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24483System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Miejsce na HDD: BRAK DANYCH

INFORMACJE O PLIKU:

Pro.Evolution.Soccer.2015-RELOADED
Data wydania: 12.11.2014
Rozmiar.: 5.93 GB
Wersja językowa: angielska1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie
2. Zainstaluj
3. Przegraj z płyty zawartość katalogu RELOADED do katalogu z zainstalowaną grą
4. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
5. Graj.
7. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal !!!
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(1) file
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze
rafaldz07/10/2016 23.09.27
pisze w wstawce ze jest polska wersja jezykowa,i ja mam tutaj pytanie jak sie wlacza jezyk pl?