User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Gothic II: Kroniki Myrtany: Archolos (+DLCs) *2021* [MULTI-PL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  rutmotors
Data dodania: 
06-01-2022
Rozmiar: 7.19 GB

Seedów: 5
Peerów: 0
Ukończone: 2

Pobrany: 14

Kondycja:

PobierzPremiera Gry: 10 grudnia 2021
Gatunek: RPG
Wersja: v2.6
Producent: The Chronicles Of Myrtana Team
Wydawca: The Chronicles Of Myrtana Team
Tabletka: Build-inKroniki Myrtany: Archolos to darmowa modyfikacja do gry Gothic 2: Noc Kruka stworzona w około sześć lat przez rodzimy zespół The Chronicles Of Myrtana Team. Mod ten wyróżnia się na tle innych tego typu tworów nie tylko przeznaczoną na około sześćdziesiąt godzin zabawy fabułą (w jej ramach wykonamy 170 zadań oraz 200 wydarzeń losowych, a także napotkamy 1400 postaci niezależnych) i nowymi mechanikami, ale przede wszystkim – kompletnym polskim dubbingiem nagranym przez profesjonalnych aktorów takich jak Mirosław Zbrojewicz, Cezary Żak, Artur Barciś, Kamil Pruban, Olga Borys czy odtwórca głównej roli – Michał Klawiter.
Protagonistą moda jest Marvin (osoby grające w Gothica z kodami powinny znać to imię). Chłopak ucieka z rodzinnej wyspy Londram wraz ze starszym bratem Jornem i próbuje dostać się na tytułową Archolos, gdzie mieszka ich wuj. Przyczynkiem do rozpoczęcia podróży staje się zarówno śmierć matki i ojca, jak też widmo wojny z orkami, które zawisło nad domem rodzeństwa. Bracia trafiają na statek i razem z grupką uchodźców wyruszają ku nowemu życiu. Plan szybko bierze w łeb, gdyż kapitan owego okrętu postanawia oszukać pasażerów, przez co od początku muszą oni walczyć o życie. Sama wyspa Archolos również nie okazuje się tak sielankowa, jak mogło się wydawać, a czające się na traktach potwory to tylko jedno z zagrożeń. W regionie działa bowiem Gildia kupiecka Araxos, która próbuje obalić władcę królestwa Myrtany, Rhobara II. Duże wpływy mają także magowie wody oraz dziedzice Volfzacka, dla których niespokojne czasy, w jakich przyszło im żyć, okazują się nie lada szansą na zdobycie autonomii. Marvin szybko zostaje wplątany w toczące się na Archolos intrygi i będzie musiał znaleźć sposób na przeżycie w świecie pełnym zdrady, oportunizmu i sprzecznych interesów. Jego – czy raczej gracza – decyzje wpłyną zarówno na otoczenie, jak i życie ludzi, których napotka na swojej drodze. Wybory podejmowane przez bohatera ukształtują też po części realia stanowiące początek pierwszego Gothica, czyli doprowadzą do powstania Magicznej Bariery wokół Górniczej Doliny na wyspie Khorinis. Co ciekawe, rozgrywająca się dziesięć lat przed tym wydarzeniem fabuła moda jest w stu procentach zgodna z lore’em gier studia Piranha Bytes.

Wyspa Archolos
Umiejętności te przyjdzie nam wykorzystać na pełnej winnic, farm i wiosek wyspie Archolos. Wzmianki o niej pojawiły się w pierwszym Gothicu, lecz do tej pory nie mogliśmy zobaczyć tego zakątku świata na własne oczy. Perłą w koronie regionu jest niewątpliwie miasto Archolos – największa siedziba ludzka, jaką przedstawiono w trylogii Gothic. Oprócz niego na wyspie znajdziemy m.in. głębokie kopalnie oraz klasztor Adanosa.Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz / AMD Phenom II lub lepszy
Pamiec RAM: 4 GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 680 / 3 GB Radeon R9 280X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Gothic-2.The.Chronicles.Of.Myrtana.exe" i wybierz opcję" uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


ScreenyScreen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ?
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(7) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze
kubsztal06/01/2022 12.03.26
Jakie DLC jest do tego moda ? XD