User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


ON1 Photo RAW 2022 1 [v16 1 0 11675] (x64) [FIX] [ENG]


Kategoria: Windows


Dodał:  tonordlec070
Data dodania: 
14-01-2022
Rozmiar: 1.81 GB

Seedów: 2
Peerów: 1
Ukończone: 3

Pobrany: 7

Kondycja:

PobierzON1 Photo RAW 2022
strona producenta: http://www.on1.com/ON1 Photo RAW to program do obróbki zdjęć, retuszu, stylizacji i przetwarzania RAW-ów z aparatów cyfrowych. Program jest bardzo szybki, przystosowany do pracy z plikami zapisywanymi przez współczesne aparaty i układy przetwarzania obrazu.

ON1 Photo RAW jest szybki nie tylko dzięki dobrej optymalizacji, ale też dzięki bardzo wygodnemu interfejsowi, który wymaga niewielu czynności by uzyskać pożądany efekt. Warto też zaznaczyć, że interfejs ten nie jest trudny i można łatwo się do niego przyzwyczaić, zarówno podczas przesiadki z innego programu, jak i podczas nauki od podstaw.

Poza klasycznymi narzędziami do „wywoływania” RAW-ów, a więc sterowania ekspozycją, balansem bieli, strukturą, kolorami i tym podobnymi, ON1 Photo RAW oddaje do dyspozycji użytkowników także ogromną kolekcją filtrów, które pozwolą uzyskać dowolny efekt, i które można z powodzeniem łączyć na warstwach. Program sprawdzi się przy zdjęciach czarno-białych, krajobrazowych, sportowych, stylizowanych na stare, architektonicznych czy ślubnych. Są tu także narzędzia do precyzyjnego manipulowania kolorem (color grading) i wydobywania szczegółów (kontrast lokalny). Można tu także korzystać z gotowych ustawień, które znacznie ułatwiają zadanie.

Do wprowadzania poprawek można wykorzystać też narzędzia do retuszu, jak klonowanie czy pędzel do usuwania obiektów. Poprawki i efekty układane są na warstwach, co pozwala na eksperymenty z wyglądem zdjęć i niedestrukcyjne wprowadzanie poprawek, bez naruszania oryginalnych plików. Można tu także nałożyć kilka plików jako warstwy, zastosować na nich maski i dzięki temu przygotować prosty fotomontaż. Przed eksportem można przygotować zdjęcie zarówno do publikacji w Sieci, jak i wydruku na różnych typach papieru. Można wysyłać zdjęcia bezpośrednio do serwisów społecznościowych.system operacyjny: Windows 7/ 8/ 10 (64bit) (rekomendowany Windows 10)
RAM: minimum 8 GB (rekomendowane 16 GB)
1. Zainstaluj z setupu
2. Wypakuj "keygen fix" w dowolne miejsce.
3. Użyj keygena do wygenerowania klucza.
4. Po instalacji, przejdź do "Help > Sign In" menu.
5. Wybierz "No Internet Connection"
6. Wpisz email, haslo oraz offline sign-in code.
7. Kliknij "Sign In" by zwalidować klucz.
8. Boom! Mozesz uzywac programu.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(2) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!