User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Descenders *2019* (v1 0) [MULTI-PL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  rutmotors
Data dodania: 
22-09-2022
Rozmiar: 2.35 GB

Seedów: 3
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: ---

Kondycja:

PobierzWydanie: 7 maja 2019
Gatunek: Wyścigi, indie, kolarstwo, sporty ekstremalne
Producent: RageSquid
Wydawca: No More Robots
Tabletka: build-in SKIDROWDescenders jest grą wyścigową traktującą o downhillu, czyli jednej z odmian ekstremalnego kolarstwa górskiego. Za opracowanie tej produkcji odpowiada studio RageSquid, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte Action Henk.
Filarem rozgrywki w Descenders jest zjeżdżanie na specjalnie przygotowanym rowerze po stromych, górskich stokach. Końcowy wynik jest determinowany nie tylko przez czas, w jakim uda nam się ukończyć wyścig, lecz również styl, w jakim tego dokonamy. Pomimo zręcznościowego charakteru zabawy w trakcie zmagań liczy się zarówno sprawne manewrowanie rowerem, jak i odpowiednie balansowanie ciałem zawodnika – przykładowo, chcąc pokonać ostry zakręt, musimy przechylić się pod odpowiednim kątem, natomiast przed oddaniem skoku należy przenieść środek ciężkości do tyłu. O zwycięstwo walczymy w gęstych lasach, na terenach pustynnych czy też pośród wzniesień przysypanych śniegiem. Co ciekawe, poszczególne tory są generowane proceduralnie, przez co każdy przejazd wiąże się z zupełnie odmiennymi wyzwaniami. Nim jednak wystartujemy w pierwszym wyścigu, musimy dokonać wyboru jednej z trzech drużyn, której barwy będziemy reprezentować w kolejnych zawodach. Zespoły zróżnicowano pod kątem przyświecających im celów – Team Enemy koncentruje się na wykonywaniu najbardziej karkołomnych sztuczek; Team Arboreal ceni sobie wolność i jazdę po dzikich ostępach; z kolei ekipa Team Kinetic jest nastawiona na rozwijanie jak najwyższych prędkości. Decyzja, jaką podejmujemy na wstępie, ma wpływ na ubiór prowadzonego do boju zawodnika oraz sprzęt, który wpada w nasze ręce w toku zmagań. Należy jednak odnotować, że autorom nie udało się pozyskać licencji od producentów części rowerowych – inspiracje kultowymi podzespołami (pokroju ram i amortyzatorów tworzonych przez wiodące firmy) są jednak widoczne na pierwszy rzut oka.
W wydane na platformę PC Windows Descenders można grać w pojedynkę, aczkolwiek tytuł rozwija skrzydła w trybie multiplayer. Dzięki niemu możemy połączyć siły z zawodnikami z całego świata reprezentującymi naszą drużynę i stanąć w szranki z przeciwnikami, walcząc o reputację naszego zespołu i jak najwyższą pozycję w comiesięcznym podsumowaniu (zdobywcy pierwszego miejsca mogą liczyć na specjalne nagrody). Produkcja pozwala także na odbywanie wspólnych treningów w ramach tak zwanego Descenders Overworld, gdzie możemy też sprawdzić światowe rankingi oraz wyniki osiągane przez innych downhillowców.Procesor: Intel Core i5 3.2 GHz
Pamiec RAM: 4GB;
HDD: 6,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce Nvidia Geforce GTX 750 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Descenders.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Wybór języka w menu gry.

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


ScreenyScreen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ?
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(4) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!