User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Mutant Year Zero: Road To Eden *2018* ver 1 07 (+Bonus Content) [x64] [MULTI-PL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  rutmotors
Data dodania: 
22-06-2022
Rozmiar: 6.18 GB

Seedów: 4
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 1

Kondycja:

PobierzWydanie: 4 Grudnia 2018
Wersja: 1.07
Gatunek: Strategiczne, Postapokalipsa, Elementy RPG, Elementy Przygodowe
Producent: The Bearded Ladies
Wydawca: FunCom
Tabletka: build-in (CODEX)

Bonus Content:
* Artbook
* Wallpaper
* Original Game Soundtrack
* Pen-And-Paper RPG Book

Wybór języka w menu gry. Dostępne języki: Angielski, Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański, Portugalski/Brazylijski, Japoński, Koreański, Chiński, Rosyjski, PolskiMutant Year Zero: Road to Eden to gra stworzona przez studio The Bearded Ladies, które w 2010 roku wydało Landit Bandit – produkcję pozwalającą zasiąść za sterami prototypowego helikoptera Leonarda da Vinci. Nowy projekt wykorzystuje markę Mutant, która zadebiutowała w 1984 roku w stołowej grze fabularnej stworzonej przez Target Games. Obecnie IP należy do Cabinet Group, natomiast prawa do interaktywnych produkcji nią sygnowanych znajdują się w rękach firmy Heroic Signatures. Jej współwłaścicielem jest FunCom, będący wydawcą Mutant Year Zero: Road to Eden.
Akcja Mutant Year Zero: Road to Eden ma miejsce w postapokaliptycznym świecie. Kryzys gospodarczy, zmiany klimatu i nieustające napięcia pomiędzy mocarstwami doprowadziły w końcu do wybuchu wojny nuklearnej, która na zawsze zmieniła oblicze Ziemi. Niemal cała ludzkość wyginęła, a władzę nad planetą przejęły zwierzęta oraz mutanty. Gracze kierują grupką oryginalnych osobników – wśród których znajduje się m.in. gadający kaczor Dux o wrednym charakterze i wiecznie zły dzik Bormin – szukających mitycznego Edenu.
Mutant Year Zero: Road to Eden jest strategiczną grą taktyczną z turowym systemem walki (zrealizowanym na wzór rebootu serii XCOM z 2012 roku), zawierającą także domieszkę skradanki i RPG. Zmagania obserwowane są w rzucie izometrycznym, przy czym można swobodnie obracać kamerą, żeby dokładnie obejrzeć całą okolicę. Przemierzanie lokacji odbywa się w czasie rzeczywistym. Po zauważeniu wrogów zaczynamy się skradać, by wejść niepostrzeżenie do wrogiej bazy czy zająć odpowiednie pozycje do rozpoczęcia ataku. Gra pozwala na wybór momentu, w którym chcemy przejść do systemu walki turowej i zaatakować przeciwników z zaskoczenia.
W kolejnych rundach starć gracze przemieszczają się, wykorzystują elementy otoczenia, np. chowając się za ścianami (da się je zniszczyć, więc trzeba uważać), oraz oczywiście atakują, korzystając z broni (np. karabinów czy koktajli Mołotowa) i unikalnych zdolności bohaterów, np. kamiennej skóry Selmy czy szarży Bormina. Unikalną cechą Mutant Year Zero jest to, że w celu odnowienia każdej z aktywnych umiejętności musimy zabić określoną liczbę przeciwników. Członkowie drużyny nie mogą więc bez przerwy z nich korzystać, jeśli grają zbyt defensywnie.
Bestiariusz w Mutant Year Zero jest mocno zróżnicowany. Drużyna napotyka przede wszystkim rozmaite odmiany ghuli, przeciwko którym skuteczne są umiejętności specjalne (np. szarże, ataki energetyczne czy kontrola umysłu). W potyczkach mogą też pojawiać się wrogo nastawione roboty oraz gigantyczne mechy, w eliminowaniu których pomagają specyficzne zdolności (np. sabotowanie pracy bota) oraz granaty EMP.
W Mutant Year Zero występuje system rozwoju postaci. Członkowie drużyny wraz z awansowaniem na wyższe poziomy doświadczenia otrzymują punkty rozwoju. Można je przeznaczać na odblokowywanie aktywnych lub pasywnych zdolności, a także na kupowanie permanentnych premii do statystyk. Ważnym elementem gry jest też odnajdywanie łupów. W trakcie przygody gracze zdobywają nowe wyposażenie, w tym bronie (karabiny, strzelby, broń laserowa itp.), a także ubrania (m.in. kamizelki kuloodporne czy cylinder). Odnajdywane przedmioty są opisane statystykami i mogą oferować dodatkowe premie, np. chronić przed ogniem czy zwiększać zasięg ruchu.
Bazą wypadową do poszczególnych misji jest tak zwana Arka – miejsce, w którym schronienie znajdują typy spod ciemnej gwiazdy. Drużyna może powracać na Arkę po to, żeby uzupełnić zapasy (kupuje się je za punkty odnajdywanego złomu), zmodyfikować bronie i poświęcić zebrane artefakty na trwałe ulepszenia statystyk.Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 970 / Radeon RX 480 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).Na czas instalacji wyłącz antywirus lub dodaj do wyjątku w programie antywirusowym!
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Mutant.Year.Zero-Road.to.Eden.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


ScreenyScreen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ? Screen 1: ?
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(7) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!