User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


TUNEIN RADIO PRO 21 3 [ APK] [ENG]


Kategoria: Programy GSM/PDA


Dodał:  andrzej559
Data dodania: 
13-03-2019
Rozmiar: 35.57 MB

Seedów: 2
Peerów: 0
Ukończone: 5

Pobrany: 62

Kondycja:

Pobierz

...( Info )...


TuneIn Radio to aplikacja pozwalająca na dostęp do dziesiątek tysięcy stacji radiowych z całego świata. Program działa na zasadzie odtwarzania strumieniowego, czyli pobiera dane za pośrednictwem łącza internetowego. Przez to niewymagane są słuchawki ani obsługa radia w urządzeniu, ale warto mieć do dyspozycji stabilne łącze.

Dostępne stacje radiowe zgrupowane są według gatunku puszczanej w nich muzyki. Owych grup jest bardzo dużo i z pewnością zawsze znajdzie się coś, co może użytkownika zainteresować. Oprócz stacji internetowych z całego świata możliwe jest oczywiście słuchanie strumieni najpopularniejszych polskich radiostacji jak Radio ZET czy RMF FM. Aplikacja daje możliwość wyszukiwania stacji radiowych na podstawie kilku kryteriów, jak język audycji, gatunek lub lokalizacja.

W łatwy sposób odnaleźć można lokalne radio i być na bieżąco z INFOrmacjami z danego regionu. Ciekawostką jest możliwość dodania swoich ulubionych stacji do listy, przez co dostęp do nich jest błyskawiczny. Obsługiwane są także widżety.

Platforma: Android 4.1 +

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 35.37 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: .apk (ARM, x86)
wersje językowe: Multilingual
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(6) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze


Brak Komentarzy!!!