User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Jens Henrik Jensen - Zanim zawisły psy (2018) czyta A Pinkowski [audiobook PL]


Kategoria: Audio-Booki


Dodał:  kori
Data dodania: 
16-09-2018
Rozmiar: 1.23 GB

Seedów: 30
Peerów: 16
Ukończone: 53

Pobrany: 70

Kondycja:

PobierzZanim zawisły psy
Długość:15 godzin 18 minut
Autor:Jens Henrik Jensen
Czyta:Andrzej Pinkowski
Kategoria:Thriller
Typ:Audiobook - mp3
Data wydania: 2018-07-30
Człowiek zagadka

Niels Oxen, były żołnierz duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczany za odwagę, po powrocie z ostatniej misji w Afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic Kopenhagi. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego, utrzymując się ze zbierania butelek. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies - tylko jemu ufa, tylko jego obecność toleruje. Pewnego dnia postanawia uwolnić się od wewnętrznych demonów i zaszyć się w głuszy, w lasach północnej Jutlandii. Niestety, szybko się okazuje, że wybrał najgorsze z możliwych miejsc.

Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk, właściciel pobliskiego zamku, Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar.

Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa. Wspólnie z agentką Margrethe Franck odkrywa kolejne części przerażającej układanki. Okazuje się, że niewyjaśnionych zabójstw było znacznie więcej. Łączy je jeden element: morderca zapowiadał swoje przybycie w szczególny, niezwykle makabryczny sposób...

Czy Nielsowi i Margrethe uda się powstrzymać falę zbrodni i dotrzeć do sedna ich tajemnicy? Czy Oxen oczyści się z podejrzeń? Kto tak naprawdę stoi za serią okrutnych morderstw?

Pierwsza część trylogii Oxen to inteligentna, intrygująca, mroczna opowieść, która na długo zapadnie Ci w pamięć. Czytaj i... czekaj na więcej.
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(18) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze
Hubert88809/01/2019 18.33.30
Niezły kryminał.