User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


State Of Mind *2018* - V1 1 Build:24167 [MULTi12-ENG] [REPACK-FITGIRL] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  kori
Data dodania: 
20-08-2018
Rozmiar: 4.30 GB

Seedów: 31
Peerów: 13
Ukończone: 481

Pobrany: 2

Kondycja:

Pobierz

...( INFO )...

Wydanie FITGIRL: 16 Sierpnia 2018
Premiera Gry: 15 Sierpnia 2018
Gatunek: Przygodowe, Cyberpunk, Dystopia, Science Fiction, TPP
Producent: Daedalic Entertainment
Wydawca: Daedalic Entertainment

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Koreański, Japoński, Turecki, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.1 Build:24167


...( Opis )...

State of Mind to wydana na platformę PC, PS4 itd. dystopijna przygodówka. Opracowało ją niemieckie studio Daedalic Entertainment, znane z takich tytułów jak The Whispered World, The Night of the Rabbit, Memoria oraz serii Blackguards i Deponia.

Akcja gry toczy się w 2048 roku w Berlinie. Stworzona przez autorów wizja przyszłości nie należy do optymistycznych - ludzkość nękają ciągłe wojny, błyskawicznie wyczerpujące się surowce oraz coraz bardziej skręcające w stronę orwellowskiego reżimu władze państwowe. Sytuacja jest tak zła, że ludzie zaczynają porzucać fizyczny świat poprzez zgrywanie swojej świadomości do systemów komputerowych i osiedlanie się w wirtualnej utopii znanej jako Miasto 5.

Gra opowiada historię mężczyzny imieniem Richard Nolan, który wraz z żoną i córką postanowili odbyć taki właśnie cyfrowy exodus. Niestety, w przypadku bohatera coś poszło nie tak i w wirtualną rzeczywistość przeniosła się tylko część jego świadomości. W rezultacie w Berlinie pozostaje żywe ciało, w którym znajdują się już tylko fragmenty osobowości Nolana. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na dokończenie transferu i dołączenie do rodziny. Przy okazji natkniemy się on spisek, który może zmienić losy całej ludzkości.

Wydane na platformę PC, PS4 itd. State of Mind to klasycznie zrealizowana gra przygodowa. Podczas zabawy zajmujemy się eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów, gromadzeniem przedmiotów i rozwiązywaniem zagadek. Łamigłówki są różnorodne i wymagają zarówno właściwego wykorzystywania znalezionych obiektów, jak i radzenia sobie z różnorodnymi minigierkami testującymi nasz spryt.

W tracie kampanii mamy okazję pokierować kilkoma różnymi postaciami, zarówno tymi przebywającymi w Berlinie, jak i w Mieście 5, a działania podejmowane w jednej rzeczywistości mają wpływ na sytuację w drugiej.

State of Mind zostało wykonane w nietypowej trójwymiarowej oprawie graficznej, pełnej ostrych kątów i geometrycznych brył, co nadaje całości lekko retro-futurystycznej stylistyki.

...( DANE TECH )...

Minimalne: Dual Core 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 22 GB HDD, Windows 7/8/10

...( INFO )...


Czas Instalacji: 5-15 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!*censored*

Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(8) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!